Жебрівський: Бойовики готові до наступу

Жебрівський: Бойовики готові до наступу

Терористи готові перейти до активних дій в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, заявив глава Донецької ОВГА Павло Жебрівський в інтерв’ю ВВС.

«На кордоні з Україною стоїть близько 50 тис. російських військових. Якщо широкомасштабний наступ буде, то він почнеться з їх участю. Який план в хворій голові Путіна, ніхто не знає», — заявив губернатор Донеччини.

За його словами, ВСУ готові відбити напад. «Армія торішньої давності — погано навчені добровольчі батальйони, у яких було неймовірне завдання — захистити Вітчизну, неймовірна відвага, але не було злагодженості та координації дій», — додав Жебрівський.

Губернатор також зазначив, що за власною ініціативою опрацьовує можливість введення воєнного стану і вивчає, чи стане цей крок адекватною відповіддю на дії агресора. «Але, думаю, якщо він і повинен вводитися, то не по всій Україні, а локально в Донецькій і Луганській областях», — додав глава Донецької ОВГА.

Нагадаємо, 15 серпня Жебрівський заявив, що Україні потрібно готуватися до наступу терористів 24 серпня, оскільки цей день — «сакральний для Путіна».загрузка...

Читайте також