З 1 вересня основною валютою «ЛНР» стане російський рубль

З 1 вересня основною валютою «ЛНР» стане російський рубль

Так звана «рада міністрів ЛНР» своєю постановою проголосила, що з 1 вересня 2015 основною грошовою одиницею на окупованої бандформуваннями Луганщини є російський рубль, — передають підконтрольні терористам медіа.

 — З метою вжиття заходів щодо стабілізації фінансово-грошової системи, а також у зв’язку зі здійсненням фінансових операцій на території ЛНР переважно в російських рублях і різким зниженням гривневої готівкової грошової маси … встановити, що основною грошовою одиницею на території ЛНР є російський рубль, — йдеться в постанові уряду.

У документі також вказується, що на окупованій російськими терористами території «допускається обіг національної грошової одиниці України — гривні, долара Сполучених Штатів Америки і євро, а також здійснення розрахунків у готівковій та безготівковій формах в гривнях, доларах Сполучених Штатів Америки і євро».

Згідно з постановою, «виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, пенсій та інших соціальних виплат, призначених відповідно до чинного законодавства, здійснюється в російських рублях».загрузка...

Читайте також

Коментарі