Вчора, 18 серпня, відбулося офіційне відкриття хабу «Будинок вільних людей» для внутрішньо переміщених осіб, який об’єднує громадські організації у справах переселенців: КримSOS, Восток-SOS, Центр зайнятості вільних людей, Новий Донбас.

Про це повідомив Громадський простір.

За адресою — вул. Кирилівська, 13 Д (стара назва — вул.Фрунзе, 13 Д) — переселенці зможуть отримати допомогу у форматі «єдиного вікна».

Основні напрямки діяльності «Будинку Вільних Людей»:
— Гаряча лінія для постраждалих у зоні конфлікту;
— Консультування з працевлаштування ВПО;
— Пошук житла для ВПО;
— Гуманітарна допомога ВПО:
— Правова допомога ВПО:
— Психологічна допомога ВПО;
— Проведення навчальних заходів для ВПО;
— Залучення ВПО до культурних проектів та фізичного відновлення зруйнованих шкіл у звільнених містах.
— Координаційний центр допомоги ВПО.

В рамках проекту хаб працюватиме 6 місяців. Організатори сподіваються на залучення коштів для подальшої довготривалої роботи хабу.

 — Я хочу зі свого боку подякувати тим організаціям — Восток-SOS, Центр зайнятості вільних людей, Новий Донбас — за те, що ми змогли об’єднатися незважаючи на те, що кожна з наших організацій працює в певному полі, але допомагаючи внутрішньо переміщеним особам. Ми об’єдналися, і я думаю, що та допомога, яку ми будемо надавати в цьому спільному просторі, вона буде ще ефективнішою…. це допомога як юридична, так і психологічна, соціальна допомога, це допомога по працевлаштуванню, це допомога в адаптації, повноцінної адаптації ВПО, це, звісно, гуманітарна допомога, яка є екстреною допомогою. ….будинок вільних людей тепер вже є, це та мрія, яка здійснилася, — сказала Таміла Ташева, співзасновниця та координаторка «КримSOS».

 — Я маю надію, що до нас будуть доєднуватися інші організації. І ще я маю велику надію, що колись ми будемо знімати не комерційну оренду, а все ж таки наші органи державної влади будуть спроможні на те, щоб надати організаціям приміщення для надання цієї допомоги, якщо вони вже не можуть надавати цю допомогу самостійно, — заявила на відкритті Олександра Дворецька, координаторка «Восток SOS».загрузка...

Читайте також

Коментарі