Рівень злочинності в «ЛНР» знизився в сім разів, у той час як українські нацбатальони, у складі яких часто служать колишні кримінальники, продовжують мародерствувати. Про це заявив «депутат» «Народної Ради ЛНР», головний редактор газети «XXI век» Юрій Юров,  — пише керівник ГІ Права Справа Дмитро Снєгирьов.

 — 11 серпня була велика прес-конференція міністра внутрішніх справ ЛНР. Як це не парадоксально, напевно, дає про себе знати воєнний час, але злочинність на нашій території значно знизилася — у сім разів порівняно з довоєнними часами, — зазначив терорист.

 — І прямо протилежна ситуація спостерігається по інший бік фронту. Я думаю, навіть тих, хто симпатизує київській владі, вразили викриття, коли з’ясувалося, що в спецбатальйоні МВС «Торнадо» служили кримінальники, яких раніше за кілометр не підпускали до служби в правоохоронних органах, — додав Юров.

Говорячи про те, як реагує на ситуацію українська влада, один з головних ідеологів «ЛНР» заявив: «Рано чи пізно цей джин, який вони випустили з пляшки, націоналістичний демон, обернеться проти них, і вони підуть на Київ з тією ж метою — грабувати і вбивати».

 — Дуже дивно, що пан Юров, знаючи про такий рівень безчинств і жахіть на контрольованих центральним урядом українських територіях, ще не наполіг на тому, щоб його старший син Богдан переїхав додому, до безпечної ЛНР, — розповідає експерт.

Богдан Юров навчався в Харкові, а зараз переїхав до «хунтівської столиці» – Києва, де спокійно проводить свій час в розважальних закладах. Сторінка Богдана у соцмережах  дає зрозуміти, що син ідеолога бойовиків зараз перебуває у столиці України, яку за словами його батька, атакуватимуть націоналістичні демони. Риторичне запитання до батька-чи не боїться він за сина,залишаючи його в місті де «грабують і вбивають»?

 — До речі, син ідеолога ЛНР полюбляє українську музику і постить патріотичні проукраїнські картинки, напевно на пам’ять про татову бурхливу молодість, коли той позиціонував себе, як проукраїнський активіст. Сам же тато, не поділяє «модних» уподобань сина і пишається тим, що його прізвище включено до списків бандитів на сайті «Миротворець», — відзначив Снєгирьов.

 — Діяльність «Миротворця» зайвий раз підтверджує, що в Україні формується фашистський, терористичний режим, якому не може бути місця в XXI столітті в Європі… Можна навіть пишатися тим, що там моє прізвище є і я б образився, якби його там не було, — зазначив Юров.

 — Пане Юрію, Вам є чим «пишатися», тому будьте послідовні-заберіть свого сина зі столиці «злочинної хунти». Хоча би заради його «спокійного» майбутнього в Вашій «республіці», яку Ви так палко виборюєте на газетних шпальтах свого видання, — порадив Снєгирьов.загрузка...

Читайте також

Коментарі