На морському узбережжі відбудеться фестиваль Artishock-2015

З 23 по 30 серпня в дивовижному творчому просторі Koktebel Creative Village (Затока, Одеська область) відбудеться третій фестиваль сучасного мистецтва ARTISHOCK - 2015. Фестиваль ARTISHOCK - 8 днів свободи, натхнення, творчості, нових ідей і смислів. Арт-оазис на Чорноморському узбережжі, що виник завдяки сузір'ю кращих арт-кураторів, кожен з яких - зірка у своїй сфері. Ці «зірки» готові ділитися світлом, демонструвати все найяскравіше і вражаюче в сучасному мистецтві.

ARTISHOCK - це фестиваль у фестивалі, паралельна арт-реальність на Koktebel Jazz Festival, одному з найатмосферніших музичних open-air фестивалів в Україні. Наша публіка завжди хоче більшого: так Koktebel Jazz Festival і ARTISHOCK органічно зрослися в один мультикультурний проект. ARTISHOK - калейдоскоп найактуальніших і ультра-сучасних напрямків у всіх сферах мистецтва та творчості: виставки, кінопокази, лекції, майстер-класи та воркшопи з архітектурі, літературі, кіно, фотографії, музиці, скульптурі, медіа-арту. ARTISHOCK - глибоке занурення в творчий простір, завдяки якому кожен стає частиною співтворчості з культовими особистостями українського мистецтва. ARTISHOK - це арт-лабораторія, рівноправні учасники якої - відомі художники, літератори, архітектори, а також -  дивовижна, чуйна і творча публіка: освічена, креативна, готова навчатися та сприймати нове. Ми, як і наша публіка, не є прихильниками лише одного стилю. Ми гнучкі й відкриті до всього прекрасного і нового, як Всесвіт. Безмежність ВСЕСВІТУ та індивідуальність його сприйняття для кожного і стали топ-темою фестивалю.

Вільний вхід для вільних людей! Стань частиною нашої творчої Всесвіту!

Дати проведення: 23-30 серпня Місце проведення: Koktebel Creative Village, Затока, Центр Літа, ст. Бугаз, Одеська область

Вхід на всі події фестивалю - вільний.

http://artishockartfest.com/

Приєднуйся і стеж за подіями

https://www.facebook.com/ARTISHOCKArtFestival?fref=ts

Доп. інформація, коментарі кураторів - 067770 07 57, 050 800 59 03. Uart.vision@gmail.com (медіа-координатор, Оксана Шевченко)

«Сузір'я кураторів» фестивалю ARTISHOCK

Арт-досьє

Ганка ТРЕТЯК, беззмінний куратор фестивалю ARTISHOCK, акумулятор творчої енергії.

Режисер і художниця, засновник рекламної агенції «Майстерня великих ідей Ganka», галереї-майстерні «ХудГраф». Реалізувала безліч знакових проектів в рамках фестивалів «Казантип», Art Connection (Sullivan Room - New York 2008-2009), Jazz Koktebel - Artishock, національний проект «Живе мистецтво» з Національним художнім музеєм України. Веде бурхливе художнє та творчо-організаторське життя: організовує концерти, майстер-класи, лекції, ворк-шопи, тематичні вечірки, виставки. Її креативна енергія концентрується в часі і просторі, створюючи арт-оазиси, подібні фестивалю ARTISHOCK.

ОЛЕСЯ ДРАШКАБА: «Натхнення - нова світова валюта»

Художник, комунікаційний стратег, куратор освітніх та арт-програм, лектор (Національний художній музей України, Український Католицький Університет, школа рекламних технологій, креативний простір «Часопис»), креативщик, член ADC UA. Почала виставкову діяльність з проекту Takasaki International Art Competition (Japan), де отримала «золото». Олеся автор 7 персональних виставок і десятків групових проектів. Її рекламна діяльність відзначена фестивальними роботами та нагородами, а громадська - виступами в якості лектора на арт-фестивалях (фестивалі ARTISHOCK, Гогольфест). На фестивалі - цикл виступів про межу між красою і потворністю і про те, чому натхнення - найбільша цінність сучасної людини.

ЄВГЕН СЕМЕНЕНКО: «Мистецтво – найкрасивіший спосіб змінити світ»

Культуртрегер, художник, дизайнер, куратор дизайн-програм, лектор і реформатор українського дизайн-руху. Ініціює й реалізовує безліч проектів європейського рівня в сфері дизайну. Senior Graphic Designer Coca-Cola Ukraine і глава правління «ВАРТО» (об'єднання молодих дизайнерів України), куратор резонансних проектів: ВАРТІ ІМЕНА, ВАРТЕ КІНО, INDUSTART, ВАРТА СПРАВА, ЛЮСТРО, SVITFORM, Behance Portfolio Reviews Ukraine.

Всі проекти в портфоліо Євгена засновані на творчості, співпраці, культурному зростанні, творчої колаборації молоді та суспільства у сфері дизайну. Одним з напрямків розвитку дизайн-середовища, якому Євген приділяє особливу увагу, є створення різноманітних конкурсів з дизайну. Засновник і арт-директор першого міжнародного конкурсу предметного дизайну в Україні INDUSTART. На ARTISHOCK готує цикл лекцій про вплив космічної індустрії на дизайн, і вплив дизайну на нашу свідомість.

ЛАРИСА ЦИБІНА: «Нічого не порівнюю й не заперечую»

Творець проекту інтелектуальних подорожей Artstudy - для всіх, хто пов'язаний з мистецтвом, архітектурою, дизайном, фотографією, індустрією краси і модою. Лариса захоплена гармонією і красою архітектурних форм. Вона вважає, що архітектура - це те єдине, по чому нас, нинішніх, вивчатимуть нащадки. На ARTISHOCK Лариса проведе космічними архітектурним світам Гауді і здійснить екскурсію по містах-утопіях – архітектурних проектах землян, яким не дано було здійснитися.

СЕРГІЙ КОШМАН. Суспільно-культурний візіонер.

Створює нові культурні коди для нової України, і робить це не тільки в ефірі радіо «Аристократи», а й на шпальтах найавторитетніших видань України, дискусіях та арт-форумах, в тому числі на ARTISHOCK. Один з координаторів руху «Ми - європейці». Координатор ініціативи «Культурний цех». Близько 10 років в корпоративному світі. Останнє місце роботи в корпоративному бізнесі - Nokia Solutions ft Networks. У сфері інтересів - країнознавство, міжкультурна комунікація, конфліктологія, соціолінгвістика, інновації та їхній вплив на формування нових горизонтальних громадських зв'язків. Сергій Кошман стане детонатором футурологічних лекцій-дискусій про майбутнє в епоху роботів та інших прозрінь у форматі паблік-толк.

СВЄТА ОСТРОВСЬКА: «Мир - взаємозв'язок усього з усім»

Знавець хитросплетінь моди в контексті історії. Автор лекцій з культурології, історії моди і мистецтва. Викладає в KAMA, учасник проектів на Shanghai EXPO-2010 і collateral exhibition на Венеціанській бієнале у 2011. Кожен виступ Свєти - подія. На ARTISHOCKу Свєта Островська проллє місячне світло на вплив космосу на моду в лекції «Місячні дівчата 60-х» і вкаже шлях до свободи - на лекції про історію купального костюма, яку прочитає ... стоячи у воді в купальному костюмі.

ОКСАНА ШЕВЧЕНКО: «Сучасне мистецтво має торкатися всіх органів почуттів»

Куратор київської арт-галереї «МІНУС 4», де реалізувала понад  20 арт-проектів у власноруч створеному жанрі «хуліганське кураторство». А також – як куратор та медіа-координатор організувала понад 10 виставок на інших майданчиках, в Україні та Європі. Засновник дитячої арт-школи «БІЛИЙ КІТ», де пропагує авторську систему навчання дітей мистецтву. Після роботи у Київському планетарії  ATMASFERA 360  занурена у тему Всесвіту та Космосу, тож,  для ARTISHOCK готує віртуальну виставку астрономічних фотографій, зроблених українськими астрофотографами, й лекцію та скайп-конференцію з відомим  американським «художником майбутнього», уява якого демонструє безмежність всесвіту людської уяви, Ендрю (Андроїдм) Джонсом.

Рекомендуємо прочитати

Россияне боятся Украины больше, чем НАТО и ИГ

Более трети россиян обеспокоены, что вскоре их страна может стать "жертвой" войны....

Це може бути цікавим

Бойовики почали масово звільнятися

Після того, як українські бійці провели успішну операцію та ліквідували групу терористів, інші бойовики почали масово звільнятись....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Доба в АТО: без втрат, бойовики продовжують обстріли

За минулу добу в зоні АТО втрат серед ЗСУ немає....