За ініціативою правоохоронців на в’їзді в Красноармійськ встановлений стенд, на якому розміщені фотографії активних учасників незаконних збройних формувань.

Про це повідомили у прес-службі Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області.

 — Перший білборд з фотографіями пособників терористів з’явився в Дружківці і викликав зацікавлення у громадськості сусідніх міст. Сьогодні такий стенд був встановлений і в Красноармійську, — розповіли правоохоронці.

За їх словами на ньому розміщені фотографії жителів міста та Красноармійського району, які вступили до лав незаконних військових формувань і донині беруть активну участь у бойових діях на боці так званої «ДНР». Поруч наведено телефони чергової частини Красноармійського міського відділу міліції.

 — Завдяки розміщенню фотографій терористів міліціонери очікують отримати від населення додаткові відомості щодо місцезнаходження розшукуваних. В свою чергу це сприятиме своєчасному реагуванню та проведення необхідних слідчих дій з боку правоохоронців, — відзначили вони.

Начальник Красноармійського МВ ГУМВС України в Донецькій області Віталій Боднарук повідомив, що міліція робить се необхідне для затримання цих злочинців.загрузка...

Читайте також

Коментарі