A protester walks past a burning pro-Russian tent camp near the trade union building in Odessa May 2, 2014. At least 38 people were killed in a fire on Friday in the trade union building in the centre of Ukraine's southern port city of Odessa, regional police said. REUTERS/Yevgeny Volokin (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST TPX IMAGES OF THE DAY)

Фігуранти справи про підпал Будинку профспілок в Одесі 2 травня 2014 увійшли в список обміну полоненими з боку «ДНР». Про це повідомляють Новости Донбасса з посиланням на сайт сепаратистів «ДАН».

«Десять підсудних у справі одеської трагедії 2 травня 2014 ми включили в список обміну військовополоненими. Зараз по цим людям ведуться переговори з українською стороною», — заявила так звана «уповноважений з прав людини «ДНР» Дар’я Морозова.

З таким проханням до ватажків «ДНР» звернулися самі підсудні. Нагадаємо, що у вівторок в районному суді Одеси розпочнеться чергове засідання у справі про підпал. На лаві підсудних 20 осіб — представники «антимайдану».загрузка...

Читайте також

Коментарі