"Білборд ганьби": Портрети терористів тепер побачить усе місто

На в'їзді в Красноармійськ встановили білборд, на якому розміщені фотографії розшукуваних активних учасників незаконних збройних формувань. Про це написав на своїй сторінці в Facebook начальник Красноармійського МВ Віталій Боднарук, повідомляє сайт donetskie.com.

За його словами, жителі та гості міста мають знати тих, хто несе в наші міста руйнування, смерті і біль.

Присяжний Віталій 15.01.1993 р.н. - Житель Красноармійська. Здійснював протиправну діяльність на незаконному блокпосту так званої «ДНР». На сьогоднішній день бере участь у бойових діях на боці "ДНР". Розшукується за ч. 2 ст. 260 КК України.

Килюшик Руслан 05.08.1985 р.н. - Житель Красноармійського району. Здійснював протиправну діяльність на незаконному блокпосту ДНР в районі заправки ВОГ у м Красноармійську. У травні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного формування «Російська православна армія» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 2 ст. 260 КК України.

Аладін Олександр 09.08.1952 р.н. - Житель Красноармійська. У травні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного військового формування самопроголошеної ДНР і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Нікітін Олексій 28.02.1987 р.н. - Житель Красноармійська. У червні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного військового формування батальйону «Оплот» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Бунін Володимир 21.03.1990 р.н. - Житель Красноармійська. Бере участь у бойових діях на боці «Російської православної армії», яка є структурним підрозділом самопроголошеної ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Козиненко Юрій 26.07.1979 р.н. - Житель Красноармійська. Брав активну участь у сепаратистських мітингах. Був старшим на незаконному блок посту ДНР в районі заправки ВОГ у м Красноармійську. Бере участь у боях в Донецьку. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Семергей Володимир 02.10.1963 р.н. - Житель Красноармійська. З серпня 2014 по теперішній час сприяє терористичної організації ДНР, а саме активно бере участь у створенні та діяльності «Міністерства агропромислової політики та продовольства ДНР». Розшукується за ст. ч. 3 ст. 368 КК України («Одержання хабара в сумі 10 тис. Доларів) і ч. 1 ст. 2583 КК України.

Артюх Андрій Олександр 07.06.1990 р.н. - Житель Красноармійська. Брав активну участь у сепаратисткою мітингах. У травні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного формування «Російська православна армія» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 2 ст. 260 КК України.

Романцова Яна 20.01.1986 р.н. - Мешканка Красноармійська. У вересні 2014 року, діючи умисно підтримуючи цілі самопроголошеної ДНР, на території міста Красноармійська збирала і передавала інформацію представникам ДНР про дислокацію і переміщенні ЗСУ та інших військових формувань України. Розшукується за ч. 2 ст. 256 КК України.

Кононенко Єгор 03.04.1990 р.н. - Житель Красноармійська. У середині жовтня 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного формування самопроголошеної «Донецької народної республіки» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Приходько Іван 25.10.1970 р.н. - Житель Донецька. Вступив до лав незаконного збройного формування самопроголошеної «Донецької народної республіки», є главою адміністрацій Куйбишевського і Київського районів м.Донецька, підконтрольних ДНР. Розшукується за ч. 1 ст. 2583 КК України.

Бєльський Вячеслав 16.02.1991 р.н. - Житель Донецька. У квітні 2014 у м Костянтинівка, Донецької області вступив до лав незаконного збройного формування самопроголошеної «Донецької народної республіки» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

«Упевнений, що ця "реклама" допоможе в затриманні розшукуваних, і ніхто з них не піде від справедливого покарання і буде притягнутий до відповідальності в рамках чинного законодавства України», - написав Віталій Боднарук.

Нагадаємо, що раніше подібний борд був вивішений в Дружківці.

Рекомендуємо прочитати

Поляки назвали причину уничтожения памятника УПА

В Институте национальной памяти Польши (UIPN) озвучили новую версию скандального демонтажа памятника воинам УПА в селе Грушовичи....

Це може бути цікавим

Ученые назвали главного врага всех диет

Британские ученые выяснили, что толкает людей срываться во время диет....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Археологічні розкопки на Поштовій опинились під загрозою знищення

26 квітня на сайті Київської Міської Ради з'явилася петиція....