"Білборд ганьби": Портрети терористів тепер побачить усе місто

На в'їзді в Красноармійськ встановили білборд, на якому розміщені фотографії розшукуваних активних учасників незаконних збройних формувань. Про це написав на своїй сторінці в Facebook начальник Красноармійського МВ Віталій Боднарук, повідомляє сайт donetskie.com.

За його словами, жителі та гості міста мають знати тих, хто несе в наші міста руйнування, смерті і біль.

Присяжний Віталій 15.01.1993 р.н. - Житель Красноармійська. Здійснював протиправну діяльність на незаконному блокпосту так званої «ДНР». На сьогоднішній день бере участь у бойових діях на боці "ДНР". Розшукується за ч. 2 ст. 260 КК України.

Килюшик Руслан 05.08.1985 р.н. - Житель Красноармійського району. Здійснював протиправну діяльність на незаконному блокпосту ДНР в районі заправки ВОГ у м Красноармійську. У травні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного формування «Російська православна армія» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 2 ст. 260 КК України.

Аладін Олександр 09.08.1952 р.н. - Житель Красноармійська. У травні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного військового формування самопроголошеної ДНР і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Нікітін Олексій 28.02.1987 р.н. - Житель Красноармійська. У червні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного військового формування батальйону «Оплот» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Бунін Володимир 21.03.1990 р.н. - Житель Красноармійська. Бере участь у бойових діях на боці «Російської православної армії», яка є структурним підрозділом самопроголошеної ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Козиненко Юрій 26.07.1979 р.н. - Житель Красноармійська. Брав активну участь у сепаратистських мітингах. Був старшим на незаконному блок посту ДНР в районі заправки ВОГ у м Красноармійську. Бере участь у боях в Донецьку. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Семергей Володимир 02.10.1963 р.н. - Житель Красноармійська. З серпня 2014 по теперішній час сприяє терористичної організації ДНР, а саме активно бере участь у створенні та діяльності «Міністерства агропромислової політики та продовольства ДНР». Розшукується за ст. ч. 3 ст. 368 КК України («Одержання хабара в сумі 10 тис. Доларів) і ч. 1 ст. 2583 КК України.

Артюх Андрій Олександр 07.06.1990 р.н. - Житель Красноармійська. Брав активну участь у сепаратисткою мітингах. У травні 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного формування «Російська православна армія» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 2 ст. 260 КК України.

Романцова Яна 20.01.1986 р.н. - Мешканка Красноармійська. У вересні 2014 року, діючи умисно підтримуючи цілі самопроголошеної ДНР, на території міста Красноармійська збирала і передавала інформацію представникам ДНР про дислокацію і переміщенні ЗСУ та інших військових формувань України. Розшукується за ч. 2 ст. 256 КК України.

Кононенко Єгор 03.04.1990 р.н. - Житель Красноармійська. У середині жовтня 2014 у Донецьку вступив до лав незаконного збройного формування самопроголошеної «Донецької народної республіки» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

Приходько Іван 25.10.1970 р.н. - Житель Донецька. Вступив до лав незаконного збройного формування самопроголошеної «Донецької народної республіки», є главою адміністрацій Куйбишевського і Київського районів м.Донецька, підконтрольних ДНР. Розшукується за ч. 1 ст. 2583 КК України.

Бєльський Вячеслав 16.02.1991 р.н. - Житель Донецька. У квітні 2014 у м Костянтинівка, Донецької області вступив до лав незаконного збройного формування самопроголошеної «Донецької народної республіки» і по даний час приймає участь у бойових діях на боці ДНР. Розшукується за ч. 5 ст. 260 КК України.

«Упевнений, що ця "реклама" допоможе в затриманні розшукуваних, і ніхто з них не піде від справедливого покарання і буде притягнутий до відповідальності в рамках чинного законодавства України», - написав Віталій Боднарук.

Нагадаємо, що раніше подібний борд був вивішений в Дружківці.

Рекомендуємо прочитати

Французский исполнитель снял клип в Украине

По сюжету клипа, девушка путает клубную и реальную жизнь во время прогулки по ночному городу....

Це може бути цікавим

Кличко: Хотел бы посмотреть на тех, кто рискнет меня похитить

Виталий Кличко в случае необходимости согласился бы на просьбу правоохранительных органов стать "наживкой" в деле о похищении, как это сделал нардеп Алексей Гончаренко....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В парламенті Нідерландів ратифікували Угоду про асоціацію з Україною

Нижня палата парламенту Нідерландів офіційно підтвердила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною....