Батько загиблого «кіборга» звернувся до Президента з відкритим листом

Батько загиблого «кіборга» звернувся до Президента з відкритим листом

Батько загиблого у Донецькому аеропорту добровольця (ДУК ПС) звернувся до Президента у відкритому листі на власній сторінці у Facebook.

Про це повідомила прес-служба Правого Сектору з посиланням на Інформаційне бюро «Правий».

Сергій Горбенко, повідомив, що, держава відмовляє загиблому в статусі учасника бойових дій, а його сім’ї в статусі родини солдата, що загинув на війні.

«Щиро скажу, що не хотів до Вас персонально звертатися, бо обурений багатьма Вашими вчинками і рішеннями, не згоден з ними і не є Вашим прихильником, але велике горе і відчуття батьківського обов’язку, змушує мене на цей крок». – звертається Сергій Горбенко до Президента.

Батько неодноразово звертався до Міністерства Оборони, Департаменту у справах ветеранів війни, Київського райсоцбезу у м. Полтава і йому кожен раз відмовляли. Наприклад, у райсоцбезі, підставою для відмови назвали відсутність всього пакету документів, зазначаючи, що статус учасника бойових дій існує тільки для живих.

«В нашій державі посмертно надаються військові звання і державні нагороди, і при цьому не вважається, що їх може отримати тільки жива фізично особа. Ордена посмертно давати можна, а визнавати що людина загинула, як солдат не можна після її смерті» – обурився батько загиблого.

Сергій Горбенко наголосив, що чиновники зверхньо ставилися та принижували гідність родини неодноразовими підозрами у суто матеріальної зацікавленості сім’ї.

«Пане Президенте, за що Ви караєте так тисячі родин в Україні, що вже і без цієї зневаги вже нещасливі і мучаються? Ми прочекали Вашого рішення і рішення держави більше 10 місяців, враховуючи війну і Вашу зайнятість».- звернувся до Президента батько загиблого.

Сергій Горбенко упевнений, що ігноруючи факт смерті добровольця та не визнаючи військової смерті солдата, держава умисно займається приховуванням зникнення людей, що є злочином. Батько загиблого вимагає відкрити кримінальне провадження. Він вважає, що така вимога є справедливою, а «не виконання її є і порушенням закону і порушенням наших прав як людей і громадян».

Нагадаємо, Святослав Горбенко загинув 3 жовтня 2014 року під час оборони ДАП (Донецького Аеропорту). Держава і досі не визнає його учасником бойових дій.загрузка...

Читайте також