Закарпатські криміналісти стали на бік Правого Сектору у Мукачевській справі

Закарпатські криміналісти стали на бік Правого Сектору у Мукачевській справі

правий сектор

Працівники Управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області звернулися з відкритим листом до народного депутата, члена ТСК Верховної Ради України з розслідування подій 11 липня 2015 року Ігора Мосійчука та посла США Джеффрі Пайєта. Правоохоронці звинувачують керівників МВС та управління Закарпатської області у причетності до стрілянини в Мукачеві.

Про це повідомила прес-служба Правого Сектору.

 — Своє небажання співпрацювати із іншими членами ТСК-вихідцями із Закарпаття оперативники пояснили надзвичайно близькими стосунками начальника Мукачівського МВ УМВС Шимоняка та народного депутата В.Пацкана, які є кумами та близькими друзями, як і власне Лунченка з раніше судимим лідером хустського ОЗУ Шимоні («Ніка»), що безпосередньо контролює контрабанду підакцизних товарів у Румунію, — розповіли у партії.

Крім того, за її інформацією «люди останнього під керівництвом Роберта Борка (був засудженим за побиття міліціонера) на стороні М.Ланьо брали участь у перестрілці в комплексі «Антарес». Як зазначено оперативниками, доручення допомогти М.Ланьо (Блюку) зброєю та людьми давав член ТСК В.Лунченко».

 — Заявники чітко вказують на те, що отримані оперативні відомості терміново докладувались керівництву УМВС. Відомо, що на обох керівників оперативних підрозділів УМВС (Руснак І. – начальник Управління ОТЗ та Мошак В. – начальник Управління ОС) з боку керівництва чиниться тиск та їх примушують знищувати низку оперативних матеріалів. Зазначається, що не випадково їх обох терміново відправлено у відпустку, — розповіли у ПС.

Крім того, за їх інформацією  керівництво УМВС дало команду знищити відео, зроблене в ході виконання оперативного відеоспостереження місця подій 11 липня 2015 року.

 — На ньому були зафіксовані озброєні члени ОЗУ Блюка, які безперешкодно приїжджали та від’їжджали з комплексу «Антарес». Але це відео керівництво УМВС під загрозою звільнення працівників, що його виконували, наказало знищити, — додали у прес-службі.загрузка...

Читайте також