Уряд доручив розібратися з «хімічним запахом» на Борщагівці

Уряд доручив розібратися з «хімічним запахом» на Борщагівці

Віце-прем’єр-міністр України Валерій Вощевський доручив Міністерству екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекції України та Київської міської державної адміністрації невідкладно здійснити оцінку ситуації з викидами забруднюючих речовин у повітря у Святошинському районі Києва і прийняти необхідні заходи. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів.

«Таке рішення прийнято за результатами розгляду скарги мешканців житлового масиву Борщагівка у Святошинському районі столиці на «хімічний запах» в мікрорайоні. За їх словами, джерелом викидів є завод, розташований на вул. Сім’ї Сосніних», — сказано в повідомленні.

За словами Вощевського, цей випадок свідчить про загальну тенденцію збільшення забруднення повітря в столиці.

«Бачу як небажання підприємств переходити на нові екологічно безпечні стандарти виробництва, свідоме порушення екологічного законодавства, так і відсутність необхідного контролю з боку екологічної інспекції«, — зазначив віце-прем’єр.

Так, за інформацією санепідемслужби, у Києві фіксуються перевищення норм вмісту формальдегіду в 5 разів, двоокису азоту — в 6 разів, окисли вуглецю — до 3 разів.

Читайте також: У Києві зафіксовано «хімічний сморід» і перевищення нормзагрузка...

Читайте також

Коментарі