У Миколаєві 43-річні жінка та чоловік організували порностудію

У Миколаєві 43-річні жінка та чоловік організували порностудію

Працівниками служби боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Миколаївській області було виявлено факт розповсюдження порнографії. На території міста функціонували кілька порностудій, «робітниці» яких, спілкуючись в он-лайн форматі із чоловіками, заробляли гроші, демонструючи за допомогою інтернет-мережі своє оголене тіло та імітуючи статевий акт.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Миколаївській області

«Як встановлено, незаконну діяльність організували 43-річні жінка та чоловік. Орендувавши офісні приміщення, вони обладнали «умови» для роботи, тобто замовник, сплативши «послуги» через певні відео-чати, мав можливість отримати майже весь спектр сексуального задоволення, спостерігаючи за обумовленими діями дівчат модельної зовнішності по іншу сторону екрану«, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що під час обшуку правоохоронці вилучили речі, що використовувались у злочинній діяльності: комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, сім–картки мобільних операторів, банківські картки, чорнові записи з розподілом заробленого «робітницями» прибутку, грошові кошти, мобільні телефони.

Слідчим призначено проведення ряду експертиз, проводяться подальші слідчі дії.

Читайте також: Студенти здали викладача-сепаратиста в СБУзагрузка...

Читайте також

Коментарі