У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині країни очікується суха погода. У західних, місцями в південних областях, іноді в Криму та в Карпатах висока ймовірність дощу з грозою. Температура повітря вночі становитиме +11…+22 градуси, вдень +18…+36. Вітер змінний, переважно східний, північний, південно-східний та північно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода. Вночі градусники покажуть до +11…+15, вдень температура – від +18 до +21 градуса. Вітер східний та північно-східний, 1-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні буде переважати суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13…+21 градус, удень повітря прогріється до +19…+28. Вітер східний, північний, північно-східний і південно-східний, 1-8 м/с.

У Криму прогнозується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Керчі, Феодосії можливий дощ з грозою. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +18…+22 градусів. Денна температура повітря становитиме від +28 до +31. Вітер південних, південно-західних і південно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі температура повітря +12…+18 градусів, денна становитиме +19…+24. Вітер східний та північно-східний, 2-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону очікується дощова погода з грозою. Температура повітря вночі опуститися до +12..+18 градусів, удень стовпчики покажуть +27…+36. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, в регіоні зранку очікується дощ, після полудня – дощ з грозою, ближче до вечора – дощ. Температура повітря вночі до +15…+19, удень – до +30…+33 градусів. Вітер переважно східний, північно-східний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +12…+15 градусів, удень – до +19…+23. Вітер східний та північно-східний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також