У Севастополі 100 людей мітингували проти місцевої «влади»

У Севастополі 100 людей мітингували проти місцевої «влади»

У Севастополі 16 серпня відбувся антивладний мітинг, організований громадською організацією «Захистимо Севастополь», передає Кримінформ.

Як повідомляє видання, учасники вимагали відставки «губернатора» Севастополя Сергія Міняйла і прийняли звернення до президента РФ Володимира Путіна.

У документі зазначено, що «стараннями губернатора Сергія Міняйла склалася така система, що ні правоохоронні органи, ні суди не приймають і не розглядають заяви про ознаки корупції в діях губернатора».

Активісти також вважають, що так званий «губернатор» «не виконав жодної зі своїх численних обіцянок і жодного разу не відзвітував перед городянами за свою діяльність».

«Ми готові терпіти санкції, незручності, пов’язані з тим, що Крим і Севастополь фактично перебувають у стані облоги. Але ми не готові і далі терпіти некомпетентність губернатора, постійну брехню, розкрадання грошових коштів, що виділяються з федерального бюджету, неповажне ставлення до севастопольців», — йдеться в документі.

Учасники мітингу, яких, за даними поліції, зібралося близько 100 осіб, прийняли звернення до президента РФ і зажадали відставки Міняйла.

Під час проведення масової акції порушень громадського порядку не зафіксовано.загрузка...

Читайте також