Тука розповів про зустріч з п’яним військовим

Тука розповів про зустріч з п’яним військовим

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука розповів про те, як зустрів на вулиці п’яного військовослужбовця. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Туки, після зустрічі з керівництвом батальйону «Золоті Ворота» він повертався назад в готель і прямо біля входу побачив, як з таксі вийшли три людини, одна з яких, у камуфляжній формі, була сильно п’яна.

«Повертаючись з охороною назад в готель, побачив таку картину: прямо перед моїм носом, біля входу в готель, зупиняється таксі і з машини вивантажуються» три богатирі «: двоє молодих людей у ​​шортах і» тіло в камуфляжі «.» Шорти «, підтримуючи з обох сторін «камуфляж», підводять його до банкомату і «аватар» намагається щось там тикати з метою отримання грошей «, -написав він.

Губернатор зазначив, що ледь стримався від нецензурних слів, а також навів розмову, що відбулася з чоловіками.

«- Воїни !!! З якого переляку ви в такому стані? З якої радості ви в такому стані залишили підрозділ?!

— А чому ви вирішили, що ми воїни ???

— Ти з мене ідіота не роби — я розлючений! Зараз дзвоню в ВСП (Військова служба правопорядку — ред.) і вони швидко все з «з’ясують!

«Шорти» при слові «ВСП» відразу зникли і потупилися. Аватар продовжував щось тикати в банкоматі.

Я вам даю три хвилини щоб викликати таксі і повернутися до підрозділу! Негайно! «

«Поки» шорти «дзвонили, я спостерігав за» аватаром «. Спостерігав і відчував, як мене накриває хвиля люті. Крім того, що це лайно ганьба війська, воно сіє зневагу до армії серед цивільних, воно ще просто пропиває гроші своєї сім’ї: дружини , своїх дітей! Відчув, як почала тремтіти від люті рука. Таке є відчуття було в мене під час провокації в Лисичанську за участю священиків УПЦ МП «, — написав Тука.

Після цього військовослужбовці сіли назад у таксі і поїхали, пообіцявши через 15 хвилин бути в своєму підрозділі.

«Повертаючись в готель, я подумав: якби ще три хвилини, я б їх за комір відтягнув до зупинки поруч, знайшов би десь мітла і змусив би прибирати вулицю. Показово !!! Я знаю, що це поза законом. Я знаю , що зараз на мене накинуться «захисники прав людини». Але, я б так зробив і був би щасливий! І це було б справедливо! «, — написав губернатор Луганської областізагрузка...

Читайте також

Коментарі