У США обурені перевірками у Сакварелідзе

У США обурені перевірками у Сакварелідзе

У США обурені і розцінюють внутрішню перевірку фінансування тестів в прокуратурі як спробу зупинити і дискредитувати реформу прокуратури. Про це у Facebook написала народний депутат від партії «Блок Петра Порошенка» Світлана Заліщук.

«Американці коментують ситуацію досить жорстко: коли починається така публічна кампанія, то очевидно, що твоя мета — не поліпшити зміст тестів, а дискредитувати реформу. Стара команда просто показує своє обличчя», — написала вона.

Вона зазначила, що уряд США і Єврокомісія виділила $ 200 тис. І $ 700 тис. на підготовку і проведення тестів для нових прокурорів і слідчих антикорупційного бюро.

«Додатково в нещодавно опублікованому релізі американським посольством говориться, що США надає 2 мільйони доларів на повну реформу прокуратури. Ще згадаємо про 15 млн від уряду США, які пішли на створення патрульної поліції в Києві і по всій Україні. Всі ці гроші американці вийняли з кишень своїх платників податків, це не приватні фонди. І вони вимагають надійних гарантій, що гроші будуть витрачені з результатом «, — підкреслила нардеп.загрузка...

Читайте також