Затриманий на Донбасі офіцер РФ звернувся до Путіна

Затриманий на Донбасі російський майор Володимир Старков закликав президента РФ Володимира Путіна не відмовлятися від російських військовослужбовців, затриманих в Україні.

Відео його звернення опублікувала Служба безпеки України.

"Шановний Володимире Володимировичу! Я діючий офіцер, прослужив 19 років. Я не бойовий офіцер, я - чисто «паперовий», тиловий. Не знаю, як в таких ситуаціях поступати і що, але 19 років я все-таки якось прослужив в російській армії, і мене тепер не визнають, кажуть, що такого не було, такий не служив", - сказав Володимир Старков.

За його словами, на подібні операції, як в Україні, потрібно посилати «спеціальних людей», «а не так - кого ні попадя взяли, вивели - і все». Він зазначив, що не терорист, в Україні він не збирався нікого вбивати, тому при затриманні не чинив ніякого опору.

"Офіційно переді мною немає ворогів. Україна нам війну не оголошувала, ми Україні теж, ми не вороги. Проти кого мені застосовувати зброю було? Тому прошу визнати, що я дійсно військовий, і допомогти звідси в Росію перевестися", - сказав російський офіцер.

Володимир Старков був затриманий 25 липня на контрольному посту «Березове» в Донецькій області. Він знаходився в автомобілі КамАЗ, який віз боєприпаси на базу «Оплот». Як заявили в Державній прикордонній службі України, Старков відразу ж після затримання заявив, що є чинним російським військовослужбовцем.

За даними СБУ, в Україні Старкову були видані підроблені документи на дівоче прізвище дружини Овсянников. У спецслужбі також повідомили, що після затримання українським прикордонникам пропонували хабар, щоб ті передали росіянина бойовикам.

Сам Старков розповів, що з ним ніхто не обговорював службу в Україні, а його просто поставили перед фактом. Він повідомив, що на Донбасі у кожного місцевого командира є «російський радник». Крім того, він сказав, що начальником корпусу бойовиків Донбасу є російський генерал, його заступник - полковник з РФ. В цілому, за оцінками Старкова, на сході України перебувають до 3 тисяч російських військових.

Протягом усього конфлікту на Донбасі, який розпочався навесні 2014 року, Росія заперечує участь своїх військових в ньому.

Рекомендуємо прочитати

У байкеров Путина снова проблемы в Польше

Польские пограничники снова не пропустили байкеров из клуба "Ночные волки" через границу....

Це може бути цікавим

Создана система дополненной реальности, позволяющая управлять действиями роботов

Исследовательская группа Нью-Йоркского университета во главе с Джаредом Аланном Франком разработала специализированную систему дополненной реальности, которая способна работать на обычном планшетном компьютере или смартфоне....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Стартовала процедура выхода Великобритании из Евросоюза

В субботу, 29 апреля, лидеры стран ЕС утвердили основные принципы для переговоров о Brexit....