Порошенко з бурштину (ФОТО)

Порошенко з бурштину (ФОТО)

У Волинській області у кабінеті рядового чиновника виявлено портрет президента України Петра Порошенка, який виготовлений з бурштину. Про це у своєму Twitter написав журналіст Денис Казанський, передає «Апостроф«.

6534416363eafb55185a2847a5c304ff

«Портрет Порошенко з бурштину в кабінеті начальника УМВС Волинської області Петра Шпигі. Це прекрасно», — підписав Казанський знімок.
«Чекаємо фото кабінету Аброськіна з портретом з вугілля», «На килимах скоро зображати почнуть?», «А чому відразу не із золота, а зверху притрусити крихтою з діамантів?», «А тепер у всіх магазинах пора продавати шоколадні бюсти», » Ще б хрестиком вишивали «,» Зроблено з незаконно добутого бурштину «,» Так ось куди пропадає конфіскований міліцією бурштин «,» І німб над головою. Без пляшки … шкода «,» Чекаємо-с золотих батонів «, — міряються дотепностю користувачі соцмережі.

«У нас у владі всі ідіоти або тільки вибірково?», — Серйозно цікавиться один з користувачів.

Зазначимо, що полковник міліції Петро Шпига був призначений на посаду начальника УМВС України у Волинській області 10 квітня 2014 наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.загрузка...

Читайте також

Коментарі