ЛГБТ-марш в Одесі скасували

ЛГБТ-марш в Одесі скасували

Організатори «Одеса Прайд-2015″ відмовились від проведення маршу 15 серпня, натомість проведуть низку закритих правозахисних заходів, повідомляє ВВС Україна.

Як сказала один з організаторів прайду Аліна Рахуба, сьогодні в Одесі відбулась зустріч представників ЛГБТ-спільноти з міською владою щодо фестивалю «Одеса Прайд-2015″.

Погодились, що через заборону суду активісти відмовляться від маршу, проте проведуть низку правозахисних заходів 14-16 серпня.

За словами представника ЛГБТ-спільноти, графік непублічних заходів оприлюднять у п’ятницю ввечері на одному із сайтів спільноти.

Організатори стверджують, що мають проблеми з орендою майданчиків для проведення зустрічей, а також місць для проживання.

Суд постановив, що марш «може створити реальну небезпеку та загрозу громадському порядку в місті», а також здоров’ю та життю учасників та інших громадян.

Небезпеку для проведення маршу серед іншого пов’язують з масовим прибуттям в Одесу 14 серпня футбольних вболівальників на матч «Шахтар» — «Дніпро», а 16 серпня – «Чорноморець» — «Зоря».загрузка...

Читайте також

Коментарі