У Києві до Дня Незалежності пройде виставка квітів

У Києві до Дня Незалежності пройде виставка квітів

У столиці до Дня незалежності на Співочому полі відкриється масштабна виставка квітів, де буде висаджено близько 200 тисяч яскравих рослин. Родзинкою живої експозиції стане патріотична стрічка, яка з’єднає воєдино всі десять композицій, представлені кожним з десяти районів Києва, пише Сегодня.

«Головний акцент виставки був зроблений на ідеї квітки у вінку, і в кожного району він свій. У композиції ландшафтні дизайнери використовують технології відображення кольору без живих квітів, що буде застосовуватися на стрічці жовто-синього відтінку, яка буде об’єднувати їх. Це вийде зробити завдяки пофарбованій трісці, що є екологічно чистим матеріалом, а також передає колірну гамму і підкреслює лінії в орнаменті», – розповіли в «Київзеленбуді».

Кожен городянин зможе знайти в ландшафтних шедеврах живий символ свого району. Так, наприклад, зеленбудівці з Святошино представлять глядачам різнокольорові космеї, що символізують щедрість і благополуччя, а від Шевченківського району з’являться калина і листя дуба з жолудями, де по центру будуть фігури щасливої української родини в національних костюмах.

А ось фахівці з Печерська зроблять букет з мальв, що символізують любов до рідної землі та будинку. Зеленбудівці з Оболоні обіцяють акцент на величезних червоних маках, що символізують красу, ніжність і закоханість. На диво, Подільський район, незважаючи на свою багату історію, лише підкреслить свою скромність і беззахисність – зобразивши розкішні і ніжні фіалки.
Для створення композицій використовувалося багато різних квітів, зокрема: альтернантери, бегонії, ірезіни і чорнобривці.

Виставка триватиме до 20 вересня і буде працювати з 9:00 до 21:00. Вартість вхідного квитка для дорослих – 30 грн, а для пільговиків: інвалідів I-III груп, пенсіонерів та дітей до 7 років вхід безкоштовний.

Читайте також: Кличко добудує Поштову площу до Дня Незалежностізагрузка...

Читайте також