На Київському водосховищі затримано браконьєра

В ході проведення рибоохоронних заходів на Київському водосховищі посадовими особами Київрибоохорони було виявлено факт використання на промислі плавзасобу без суднового білета, що унеможливлює здійснення ідентифікації судна.

Про це повідомили в Управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області

Крім того, на борту плавзасобу було зафіксовано 2 реєстраційні номери, що є грубим порушенням законодавства, відповідно до Правил промислового рибальства та Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

«З метою збереження та забезпечення раціонального використання водних біоресурсів користувачі мають на кожному судні рибної промисловості вести журнал з обліку реалізованих біоресурсів та мати при собі відповідну документацію: судновий білет та акт технічного огляду», - прокоментував ситуацію із законодавчої точки зору начальник Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Київській області – Литвиненко Вадим Олександрович.

Матеріали передано до Управління державного нагляду за безпекою мореплавства флоту рибного господарства для подальшого реагування та прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

Нагадуємо, відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України №642 «Про затвердження Правил експлуатації суден флоту рибної промисловості, що не підлягають нагляду класифікаційного товариства», судна повинні мати наступні суднові документи:

- судновий білет;

- акт технічного огляду;

- свідоцтво про стабільність і надводний борт (тільки для палубних суден);

- настанову зі збереження плавучості і стабільності судна (тільки для палубних суден).

А відповідно до п. 4.4 вказаного вище Наказу, на кожний борт судна на міделі, носі й кормі наносяться знаки надводного борту.

У випадку не дотримання вищевказаних вимог, плавзасіб буде затримано з постановкою на штрафмайданчик, а до власника застосовано заходи згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Рекомендуємо прочитати

Маленька дівчинка вчинила самогубство після вчиненої крадіжки

Дівчинка-третьокласниця вчинила самогубство після вчиненої крадіжки....

Це може бути цікавим

Експерт: Росія продовжує робити вигляд, що є лише посередником у конфлікті

Директор зовнішньополітичного напряму Центру європейських реформ....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Перед аннексией Крыма оттуда пытались забрать морпехов

- Все началось 19 февраля (2014 года – ред....