У Гірницькому районі міста бойовиками «республіканської гвардії ДНР» були демонтовані під’їзні та внутрішні колії на території «Макіївського шахтобудівельного управління» з метою їх подальшого продажу на металобрухт. Про це повідомляє Оборона Маріуполя з посиланням на жителів Макіївки.

При цьому, керівник шахтобудівельного управління неодноразово переконував терористів, що руйнування залізниці призведе до зупинки підприємств вугільної промисловості в цьому регіоні. Проте командир воєнізованого формування бойовиків, які скоїли демонтаж, повідомив, що «зараз в бюджеті «ДНР» немає коштів для забезпечення військових провізією, а робочі як-небудь переб’ються».

Після того, коли всі залізничні колії були зрізані, командир бойовиків видав керівництву підприємства «Акт про вилучення», виготовлений кустарним способом.

Зазначені факти городяни пов’язують з чутками, які ходять в середовищі «ополченців» про швидке згортання проекту «Донецька народна республіка», тому перед втечею бойовики намагаються будь-яким шляхом отримати джерела збагачення.загрузка...

Читайте також

Коментарі