«Арселорміттал» інвестуватиме в миколаївський порт «Октябрьск»

«Арселорміттал» інвестуватиме в миколаївський порт «Октябрьск»

У четвер, 13 серпня, ДП «Спеціалізований морський порт «Октябрьск» підписало з металургійним підприємством «АрселорМіттал Кривий Ріг» Меморандум про намір останнього інвестувати в розвиток порту, передає РБК-Україна.

За словами гендиректора порту Олександра Басюка, якщо інвестиції надійдуть, відповідні надходження будуть сприяти збільшенню вантажної бази і робочих місць порту.

У той же час, гендиректор «АрселорМіттал» Кахлон Парамджит Сінгх відмовився розповідати, яку суму коштів збирається вкладати в розвиток порту, пояснюючи таке рішення відсутністю техніко-економічного обґрунтування.

«Можливо, нам передадуть в управління два або три причали, можливо більше, це залежить від аргументації техніко-економічного обґрунтування. Ми сподіваємося відвантажувати через цей порт приблизно від 1 до 1,5 млн тонн«, — заявив він.

Разом з тим, за словами міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, підписання Меморандуму про намір інвестувати не означає, що «АрселорМіттал» виграє конкурс і буде вкладати кошти в порт «Октябрьск».

«Наступними кроками буде передача цієї інформації до Фонду Держмайна, а він проведе відкритий прозорий процес залучення інвестора в порт «Октябрьск», — зазначив Пивоварський.

Читайте також: В одеському порту виявили зловживань на понад мільярд гривеньзагрузка...

Читайте також

Коментарі