Журналісти вивели дочку Путіна на чисту воду

Журналісти вивели дочку Путіна на чисту воду

Російські журналісти провели розслідування, присвячене роботі фонду «Іннопрактіка» та наукової діяльності його директора Катерини Тихонової — вірогідною дочки президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляє «Медуза«.

Згідно сайту Московського державного університету, молодий керівник фонду «Іннопрактіка» Катерина Тихонова входить до вченої ради МДУ поряд з академіками і докторами наук.

«Серед авторів «Вісника Новгородського університету» Тихонова представлена ​​кандидатом фізико-математичних наук. Однак у базі даних відділу дисертацій Російської державної бібліотеки, куди потрапляють всі захищені в країні роботи, дисертації авторства Тихонової немає. Немає таких даних і на сайті МГУ«, — сказано в розслідуванні.

Журналісти також виявили, що в інших наукових роботах Катерину Тихонову називають співробітницею механіко-математичного факультету МДУ. При цьому серед працівників на офіційному сайті факультету вона не значиться.

За словами завідувача кафедри прикладної механіки і управління мехмату МДУ, доктора фізико-математичних наук Володимира Александрова (він — співавтор статей Тихонової), керівник «Іннопрактіки» закінчила магістратуру під його керівництвом кілька років тому, проте в аспірантуру вона не надходила.

«Але вона займається науковою роботою, ми разом проводимо експерименти. У нас зараз програма співпраці з мексиканськими вузами — широке поле експериментальної діяльності», — розповів Александров.

У той же час на сайті «Істина» написано, що дипломна робота Тихонової зареєстрована як кваліфікаційна робота «спеціаліста», а не «магістра».загрузка...

Читайте також

Коментарі