В інтернеті з’явився сайт-рейтинг ворогів України

В інтернеті з’явився сайт-рейтинг ворогів України

Список ворогів України «Злочинець» був оприлюднений 12 серпня на однойменному порталі zlochinec.kyiv.ua.

прврапр

На сайті вказано, що даний cписок підготовлений в результаті анонімного опитування, проведеного серед 30 українських соціологів та політологів з 15 по 31 липня 2015 року.

Перше місце за «рівнем небезпеки» зайняв помічник президента Росії Владислав Сурков, який звинувачується у розстрілі людей на Майдані і підриві територіальної цілісності України.

На другому місці інший чеченець — глава Чечні Рамзан Кадиров. За інформацією укладачів списку, Кадиров курирує екстремістську діяльність в Україні, відповідає за перекидання бойовиків на українську територію.

На третьому місці знаходиться помічник Суркова, абхазець Инал Ардзинба. За інформацією СБУ, Ардзинба курирує сепаратистські проекти в Україні, а також кілерські злочину і вибухи в Одесі.

Також у списку представлені російські міністри Сергій Шойгу і Сергій Лавров, патріарх Кирило, пропагандисти Дмитро Кисельов, Костянтин Ернст, Арам Габрелянов, співак Йосип Кобзон, журналіст Максим Шевченко, письменники Сергій Кургінян, Олександр Проханов, Сергій Шаргунов і Захар Прілєпін, депутати парламенту Росії, російські олігархи. У розділі «Зрадники» виявлено українські громадяни, які перебувають під кримінальним переслідуванням на території країни.

Серед них колишній президент України Віктор Янукович і колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, колишній нардеп Олег Царьов, відомий блогер Анатолій Шарій, олігарх Сергій Курченко, а також «майбутній кандидат у президенти України» Володимир Олійник. «Сепаратисти» включає керівників так званих ДНР і ЛНР, а також командирів загонів бойовиків на Донбасі. У список «Агенти Кремля в світі» увійшли керівник французької партії «Національний фронт» Марін Ле Пен, депутати Європарламенту Тетяна Жданок і Бела Ковач, колишній прем’єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі, актори Стівен Сігал, Жерар Депардьє та інші.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі