У Росії відбувся суд над «агентом» «Правого сектору», який намагався вербувати московських...

У Росії відбувся суд над «агентом» «Правого сектору», який намагався вербувати московських поліцейських

12 серпня відбулося перше засідання Московського міського суду у справі «вербувальника» «Правого сектору» Олександра Разумова, передає РАПСИ із залу суду.

Так, Разумова звинувачують у  спробах завербувати двох співробітників московської поліції, щоб «вбивати москалів».

«Разумова звинувачується у вербуванні громадян РФ з метою участі у збройному конфлікті на території ДНР і ЛНР, а також у розпалюванні ненависті за національною і ідеологічною ознакою допомогою інтернету», — заявила прокурор.

За версією слідства, Разумов з березня по травень минулого року пройшов навчання в тренувальному центрі «Правого сектору», після чого повернувся в Росію.

«На Батьківщині він спробував завербувати кількох співробітників правоохоронних органів з-серед своїх знайомих… Погіршує діяння Разумова та обставина, що він перебував в народній дружині Москви, а, отже, повинен був стояти на захисті нашої з вами безпеки», — заявила прокурор.

Сам підсудний, відповідаючи на запитання судді, не визнав провину в інкримінованих йому діяннях.

У свою чергу, адвокат Разумова заявила, що її підзахисний у своїх публікаціях в соцмережах, розцінених звинуваченням в якості вербування, висловлював власну думку про події в Україні.

Допитані під час засідання в якості свідків співробітники московської поліції Олександр Фролов і Олексій Чуб розповіли суду, що в серпні минулого року мали розмову з Разумовим, який був на той момент членом народної дружини при МВС, під час якої він намагався завербувати їх.

Наступне засідання відбудеться 13 серпня.загрузка...

Читайте також

Коментарі