«ЛНР»: Куди бойовики перекидають важке озброєння

«ЛНР»: Куди бойовики перекидають важке озброєння

В рамках «відбиття удару» міфічних «ударних тактичних груп українських військ» у «ЛНР» і «ДНР» фіксується активне перекидання живої сили і техніки бойовиків. Про це у Facebook написав координатор «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук.

«У районі північніше Луганська, а також на ділянці Миколаївка — Станиця Луганська спостерігається активний рух бойової та транспортної техніки терористів. На ділянці Луганськ — Стукалова Балка — Христов фіксувалося перекидання до 20 одиниць бойової техніки і озброєння (танків — 6 одиниць, артилерії — 2 од. 152-мм САУ 2С3 «Акація» та 3 од. 122-мм гармати Д-30 на причепі, 7 ББМ — в основному БМП-2, а також кілька од. БМП-1)», — йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що по Бахмутській трасі протягом доби перекинуто в сторону Желобка і Слов’яносербська до 10 танків і 6 БМП-2, 22 од. автотранспорту (6 з них з артилерією — знаряддя Д-30, «Мста-Б»).

Крім того, за інформацією Тимчука, мотострілковий підрозділ бойовиків (9 одиниць ББМ, в основному БТР-80 і МТ-ЛБ) перекинуто в район південніше Первомайська (район Ірміно — Брянка).загрузка...

Читайте також

Коментарі