Кияни отримають нові платіжки за комунальні послуги

Кияни отримають нові платіжки за комунальні послуги

Незабаром кияни почнуть отримувати нові платіжки за ЖКП. До сьогоднішнього дня рахунки на оплату комуналки формувалися і поширювалися Головним інформаційно-обчислювальним центром.

Киянам надсилали одну велику квитанцію з блоками для оплати різних послуг: за утримання прибудинкової території, на гарячу і холодну воду, водовідведення, опалення. Але вже в серпні деяким прийде окрема, оновлена платіжка за опалення і гарячу воду від виконавця послуг – «Київенерго», пише Сегодня.

«Першими таку платіжку отримають близько 80 тис. жителів 603 будинків столиці, які обслуговують ОСББ та ЖБК. Це близько 10% нашої абонентської бази. Наприкінці 2015 – початку 2016 рахунки нового формату отримають і інші жителі, будинки яких знаходяться в управлінні ЖЕКів», – говорить комерційний директор «Київенерго» Євген Бушма.

 У компанії пояснюють, що при розробці нового бланка брали до уваги скарги киян, тому платити буде зручніше. Принципових відмінностей нової квитанції від колишньої – кілька. По-перше, збільшено кількість рядків для заповнення показань при наявності декількох лічильників (раніше був тільки один рядок). По-друге, ті кияни, які в кінці місяця нададуть «Київенерго» поточні показники своїх лічильників, отримуватимуть вже автоматично заповнені платіжки. Повідомляти показники пропонують через сайт kyivenergo.ua, електронкою gvp@kyivenergo.com.ua та за телефонами контакт-центру 1588 або 202-15-88.

Блок нової квитанції на оплату опалення практично не відрізняється від попереднього. Вона також буде приходити кожного місяця, незважаючи на те, що нарахування за цю послугу проводяться тільки в опалювальний період.

«Використовувати рахунок на опалення людина зможе для погашення боргу або якщо хоче внести аванс на майбутнє. Багато хто так робить, щоб взимку за тепло платити менше», – говорять в компанії. Також киянам нагадують про необхідність повірки квартирних лічильників на гарячу воду. Поки це можна зробити безкоштовно і безболісно, тобто без демонтажу і якихось поїздок. Достатньо залишити заявку, і майстер прийде додому.

Читайте також: Розенко доручив оформити субсидії до початку опалювального сезонузагрузка...

Читайте також