Черговий фейк РосЗМІ: Оприлюднено відео «збиття» Боїнга офіцерами СБУ

Черговий фейк РосЗМІ: Оприлюднено відео «збиття» Боїнга офіцерами СБУ

Роспропаганда оприлюднила фейкове відео «офіцерів СБУ», які збивають «Боїнг».

Російське видання «Комсомольська правда» на своєму каналі в Youtube виклало постановочне відео, нібито зняте на мобільний телефон в кабіні ЗРК «Бук» ніким іншим, як «офіцером СБУ».

З перших секунд ролика невідомий чоловік за кадром з яскраво вираженим московським акцентом голосно заявляє: «Борт на підльоті, судячи з часу», пише УНІАН.

«Так, 16:07, він повинен бути десь в 160 кілометрах від нас», — відповідає його співрозмовник завченою фразою. Пізніше він на камеру для чого називає нібито і дату зйомки — 17 липня 2014 року (дата і час катастрофи Боїнга — ред.).

Подальше спілкування людей, які знаходяться в кабіні, чим далі тим більше нагадує театральну постановку — вони говорять голосно, чітко, суворо по черзі, іноді затинаючись і «забуваючи» про інтонації і виразність.

При цьому, судячи з фраз на кшталт «Що за хр*нь», «Дебіли виродки приб’ю», командиру борту більше за інших бракує акторської майстерності.

У коментарях під відео в основному — обурення від поганої режисури та підбору акторів.

«По інтонації чути, що читають студенти з папірця. Озвучку цілком могли б замовити у акторів радіоспектаклів», — радить один з коментаторів.загрузка...

Читайте також

Коментарі