За співпрацю з «ДНР» затримали полковника СБУ

За співпрацю з «ДНР» затримали полковника СБУ

Служба безпеки України повідомила про затримання заступника начальника слідчого відділу управління СБУ в Донецькій області під час передачі ним секретних матеріалів члену самопроголошеної «ДНР». Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Зрадник збирав інформацію про оперативно-службову діяльність СБУ під час проведення антитерористичної операції, кримінальні провадження, які перебувають у слідчому відділі Донецького управління СБУ, дані про проукраїнськи налаштованих осіб серед жителів Донецької області», — заявили у прес-службі відомства.

За словами представників СБУ, полковника юстиції затримали під час зустрічі з представником так званого «міністерства безпеки ДНР». При затриманні співробітник СБУ спробував втекти на територію, підконтрольну «ДНР». Також був затриманий і представник «народної республіки».

Читайте також: Їжу для армії закупили в оточення Юри Єнакіївського

СБУ вилучила у затриманих 40 000 доларів готівкою.

Раніше у вівторок Україна і члени невизнаних «ДНР» і «ЛНР» звинуватили один одного в черговому порушенні Мінських угод. Ситуація на Донбасі загострилася після того, як 9 серпня в Донецьку спалили чотири автомобілі спостережної місії ОБСЄ.загрузка...

Читайте також