Україна припинила авіасполучення з Туркменістаном

Україна припинила авіасполучення з Туркменістаном

Державна авіаційна служба анулює дозвіл на польоти Київ — Ашхабад для туркменської компанії «Туркменховайоллари». Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державіаслужби.

«Оскільки туркменська авіакомпанія експлуатує повітряну лінію Київ-Ашхабад в односторонньому порядку, що суперечить пункту 1 статті 11 Угоди між Урядом України та Урядом Туркменістану про співробітництво в галузі повітряного сполучення від 25.02.1993, Державіаслужба змушена… анулювати по 16.08.2015 дозвіл на виконання польотів авіакомпанії «Туркменховайоллари» за маршрутом Київ — Ашхабад», — йдеться в повідомленні.

В Державіаслужбі розповіли, що 27 липня 2015 р. в Ашхабаді українська і туркменська сторона висловила зацікавленість у розвитку регулярного повітряного сполучення між Україною і Туркменістаном і рекомендували авіакомпаніям обох сторін розглянути питання забезпечення регулярного авіасполучення між Києвом та Ашхабадом. При цьому Туркменська сторона досі не надала призначеної з української сторони авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» дозвіл на здійснення регулярних рейсів за маршрутом Київ — Ашхабад.

У свою чергу авіакомпанія «Туркменховайоллари» вчасно отримала необхідні дозволи від української сторони і безперешкодно відновила польоти в Україну.

Читайте також: Порошенко: Скоро космічний туризм буде дешевшим за авіасполучення в Українізагрузка...

Читайте також

Коментарі