Українські партизани очікують широкомасштабного російського наступу

Українські партизани очікують широкомасштабного російського наступу

Один з представників українських партизанів на окупованому Донбасі, відомий у Facebook як Johan Karlsen, вважає, що у Росії все готово для повномасштабного наступу на Україну. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

«Схоже, що всі події на сході нашої країни тягнуться до логічної розв’язки. І тому є кілька подій», — написав він, перелічивши аргументи на користь своєї позиції.

  1. «ФСБшне відділення ОБСЄ вже організувало причину, щоб почати збирати лахи з потенційної зони бойових дій. І акції «протесту» і тріумфальне спалення машин, тому показники.
  2. Терористи, відучора повністю готові і підтягують сили до переднього краю. Ясна річ, що роль т.зв. «ополченців» зведеться, як у Дебальцевому, до ролі гарматного м’яса, а також для картинки в якій терористи «героїчно» воюють зі своїми млинами. У другому ешелоні будуть задіяні регулярні частини.
  3. Авіація як РФ, так і наших майбутніх союзників, приведена в стан підвищеної готовності. Фігури в майбутній шаховій партії вже практично розставлені.
  4. Часу у В.В.Путіна не так багато, до сезону дощів», — написав партизан.

Читайте також: Через загострення ситуації на Донбасі Порошенко провів нараду з силовикамизагрузка...

Читайте також

Коментарі