Квіташвілі: Закупівлі ліків через міжнародні організації почнуться у вересні

Ліки в Україну будуть поставляти три міжнародні організації за сімома програмами. Про це повідомив на брифінгу в Будинку уряду Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі у понеділок, 10 серпня, повідомляє прес-служба уряду.

За його словами, минулого тижня було досягнуто усних домовленостей, наразі на рівні експертів відпрацюють всі формальності і вже найближчим часом буде укладено договір.

«Ми плануємо підписати договір вже за два тижні, до 25 серпня, щоб уже у вересні розпочати процес закупівлі через міжнародні організації», – зазначив міністр.

Читайте також: В серпні планують запустити електронну акцизну марку

Олександр Квіташвілі наголосив, що саме міжнародні організації  дуже швидко зможуть завезти в країну препарати, адже вже мають багаторічні контракти з виробниками та готову продукцію на складах. Це дає змогу до кінця року закрити всі потреби, які є в країні, переконаний Квіташвілі. Сім програм – це ВІЧ/СНІД, туберкульоз, імунопрофілактика, дитяча онкологія і гематологія, доросла онкологія, вірусний гепатит, гемофілія.

«Чому ми вибрали ці сім програм? Тому що в минулому вони були найбільш проблемні, - зазначив міністр. - Ми постараємося, щоб всі ці програми пройшли через міжнародні організації, щоб раз і назавжди закінчити з дефіцитом у країні».

Олександр Квіташвілі підкреслив, що після підписання договору, що важливо, наступного року процес закупівлі розпочнеться не влітку, а  вже в лютому-березні, як тільки буде затверджено бюджет.

Читайте також: Ввечері може зупинитися Слов’янська ТЕС

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве становится все более популярной доставка диетического питания

В Киеве вопрос доставки диетического питания решает ServiceDiet....

Це може бути цікавим

В новый трудовой мир: Если роботы работают, они должны платить налоги

Общественная реакция на предложение Дельво была чрезвычайно негативной, хотя заметным исключением стала позиция Билла Гейтса, который его поддержал....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Киянам обіцяють покращену соціальну медицину. Як гарантувати ефективність проекту?

Міська владала називає програму інноваційної для соціальної медицини в Україні та з революційними нововведеннями....