Колишній глава Білорусі розповів, як Путін ненавидить Лукашенко

Колишній глава Білорусі розповів, як Путін ненавидить Лукашенко

Колишній глава Верховної ради Білорусі Станіслав Шушкевич заявив, що президент Росії патологічно ненавидить Лукашенка, передає видання «Гордон«. 

«Російського лідера можна багато лаяти, але те, що він грамотна людина, очевидно. А Лукашенко — неук. Всякі економічні фокуси показують його кричущу неосвіченість. Путін не може його поважати в принципі, як він зобов’язаний поважати того ж Алієва, Назарбаєва або Карімова ( президент Азербайджану Гейдар Алієв, Казахстану — Нурсултан Назарбаєв, Узбекистану — Іслам Карімов -ред). Це диктатори, але вони мають певний рівень освіченості і досвід. А у Лукашенка нічого подібного немає. Подивіться, як він виступає, — він же будь-яку дурь може стерпіти . Я б, напевно, від сорому помер, якби мене журналіст зловив на безграмотності «, — сказав Шушкевич.

На думку білоруського політика, Путін буде використовувати Лукашенка ще дуже довго, так як білоруський президент робить все, що вимагає Кремль.

«Путін адже теж діє, як пахан, а не як глава держави. Агресія проти України — хіба це справа для серйозного політика? Ні, звичайно. Це бажання самоствердитися, не маючи ніяких економічних досягнень в РФ. Крім нафти похвалитися нічим», — зазначив Шушкевича.

Читайте також: Аваков заробляє більше всіхзагрузка...

Читайте також