Американська розвідка розповіла, як в Росії будуть придушувати протести

У Кремлі готові гасити повстання як грошима, так і силою. Про це йдеться у звіті американської приватної розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, передає «Апостроф».

«Захищаючись від загрози громадських заворушень, Кремль робить кроки з тим, щоб переконатися - в найближчі роки він збереже контроль над країною. Влада виділила $ 5,2 млрд у вигляді федеральних субсидованих кредитів під 0,1% річних регіональним і муніципальним органам управління. Незважаючи на те, що кредити трохи поліпшать ситуацію, це тільки мала частка коштів, необхідна для регіонів, щоб залишитися на плаву. Отже, регіони і раніше продовжують брати більш ризиковані комерційні кредити для задоволення своїх потреб. Фахівці в російському питанні припускають, що Кремль, зрештою, прийде до угоди з державними Ощадбанком і ВТБ - головними кредиторами регіонів. Тим не менше, після зустрічі з Володимиром Путіним, що відбулася 3 липня, глава Ощадбанку Герман Греф заявив, що фінансове становище установи протягом решти 2015 буде «складним» і жодним чином не натякнув на те, що Ощадбанк буде допомагати регіонам », - зокрема, наголошується в документі. За даними представників приватної розвідки США, поряд з пошуком грошей для фінансової допомоги регіонам РФ, Кремль також «робить серйозну ставку на підготовку відповідної реакції у сфері політики і безпеки».

«За минулий місяць Держдума прийняла ряд законів, що розширюють можливості регіональних урядів з метою забезпечення контролю над протестами. Вони включають прямий контакт між органами охорони правопорядку та керівниками протестних рухів. Крім того, Дума розширила повноваження поліції, в тому числі - надала їй більше прав у частині застосування зброї проти мирних жителів », - звернули увагу в Stratfor. «При цьому регіональні органи правопорядку вже розправляються з лідерами опозиції і організаціями напередодні вересневих регіональних і муніципальних виборів. Протягом останніх тижнів були затримані лідери російської опозиції в Новосибірську, Костромі, Калузі і Магадані, хоча до виборів ще більше місяця. Крім того, у ряді регіонів деякий опозиційні партії усунули від участі у виборчих перегонах. Протягом декількох місяців перед виборами Путін підтримує контакт з керівниками «Справедливої ​​Росії» і ЛДПР (Сергієм Мироновим і Володимиром Жириновським, - ред.) - Двох російських великих офіційних опозиційних партій ... Кремль почав підготовку стратегії боротьби проти потенційного політичного інакомислення, розраховану і на віддалене майбутнє », - піідвели підсумки в Stratfor.

Читайте також: Документ про відведення озброєнь буде представлений у двох редакціях – джерело

Рекомендуємо прочитати

В БПП выступили за легализацию короткоствольного оружия

Процесс легализации короткоствольного оружия в Украине проводить нужно....

Це може бути цікавим

В Україні 79% молоді отримує вищу освіту

79% молодого населення України отримує вищу освіту, сказав заступник міністра освіти і науки України Володимир Ковтунць у ефірі "5 каналу"....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сан-Марино станет первой страной в мире с 5G-покрытием на всей своей территории

Сан-Марино станет первой страной в мире, которая получит 5G-связь на всей своей территории, причем это должно произойти уже к концу 2018 года....