Аеропорт «Київ» розмалюють петриківським розписом

Аеропорт «Київ» розмалюють петриківським розписом

Напередодні Дня Незалежності в міжнародному аеропорту «Київ» пройде фестиваль петриківського розпису «Петриківка під небом», повідомляє прес-служба аеропорту.

«Особливою подією арт проекту стане розмальовка лавок для відпочинку, що встановлені перед Терміналом «А» аеропорту «Київ». Художниця Галина Назаренко разом з послами іноземних країн розмалює чотири лавки. Кожен з почесних послів пензликом «кошачкою» відтворить на панелях лавок петриківську квітку, травинку чи інший мотив за своїм побажанням. Така спільна міжнародна творчість на лавках в стилі петриківського розпису  буде прикрашати територію аеропорту «Київ» довгі роки», — йдеться в повідомленні прес-служби.

Відкриття проекту «Петриківка під небом», присвяченого Дню Незалежності України, відбудеться 20 серпня. У цей день в терміналі «А» відкриється виставка картин і предметів побуту, розписаних Петриківкою.

Планується, що в рамках арт-проекту пройде показ колекції одягу прикрашеного петриківськими орнаментами. Також петриківський художниця проведе майстер-клас з розпису для всіх бажаючих навчитися малювати «лука», «бігунки» і калину. Організатори встановили дрес-код події — відвідувачі повинні одягнути вишиванку.

Читайте також: Прикордонники проводять конкурс на роботу в аеропортахзагрузка...

Читайте також

Коментарі