У «ДНР» у полоні вагітну українку 2 місяці годували цигарками

У «ДНР» у полоні вагітну українку 2 місяці годували цигарками

Бойовики «ДНР» 2 місяці тримали в полоні вагітну українку-волонтера та запихали їй до рота цигарки. Про це повідомляє журналіст Максим Волобоєв на своїй сторінці в Фейсбук. 

589187

«Війна — справа кривава. Але 2 місяці втримувати в полоні жінку на 7 місяці вагітності. І — не годувати її, змушуючи їсти сигарети! Щоб чоловік — український прикордонник — приїхав у Донецьк і обміняв її на себе. Просто не вкладається в голові. Чомусь впевнений — в такому разі не повернулися б ні він, ні вона», — написав він.

Журналіст повідомив, що волонтерку звільнили ввечері 8 серпня, обмінявши на російських «волонтерів», які привезли в Україну зброю.

У свою чергу подробиці операції зі звільнення трьох цивільних осіб розповів радник заступника міністра оборони Василь Будик, передає Громадське.

«Операція була трохи складною. Ми ставили завдання, крім військових, обміняти ще й цивільних. Одна з них — вагітна жінка, дружина офіцера-прикордонника, яку тримали в полоні і вимагали, щоб її чоловік, а він підполковник, приїхав — і її обміняють. Також ми сьогодні забрали одного цивільного, якого підозрюють в роботі на наші спецслужби. Він знаходився більше двох місяців у полоні, пережив тортури, є сліди. І ще один цивільний, був волонтером, допомагав на тій стороні пенсіонерам, літнім людям, привозив ліки. Його взяли в полон і також звинуватили в роботі на наші спецслужби», — розповів Будик.

Як зазначив Будик,  українських військових обміняли на шістьох російських волонтерів, яких було затримано кілька місяців тому в районі Широкиного, і які перебували в машині, забитій бронежилетами, касками та іншим «гуманітарним» вантажем.загрузка...

Читайте також

Коментарі