Жебрівський підготував документи у виборком про перенесення місцевих виборів в Маріуполі на...

Жебрівський підготував документи у виборком про перенесення місцевих виборів в Маріуполі на 2017

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що документи щодо перенесення місцевих виборів в Донбасі на 2017 вже готові для передачі у виборком.

«Ми вже підготували звернення. Найближчим часом передамо його в Центральну виборчу комісію», — сказав він в ефірі «5 каналу» в п’ятницю.

Свою позицію Жебрівський пояснив тим, що в області «політичних партій як таких немає».

«Є те, що називається» політичними партіями «і обслуговує фінансово-промисловий комплекс. Коли я говорю про ініціативу 2017 року, то маю на увазі, що ми повинні розбити в першу чергу економічну монополію фінансово-промислових груп (ФПГ), щоб люди свідомо обирали владу не для обслуговування ФПГ, а для того, щоб ввести місцеве самоврядування «, — заявив Жебрівський.

У той же час заступник голови ЦВК Андрій Магера впевнений, що вибори в Донецькій і Луганській областях необхідно проводити в якомога більшій кількості населених пунктів, підконтрольних української влади.

«На моє глибоке переконання, такі вибори треба проводити максимально, скрізь, де їх можна провести. Для України, як для держави, в довгостроковій перспективі потрібно показати, що вона має легітимно обрані представницькі органи влади — органи місцевого самоврядування та в Донецькій, і в Луганській областях «, — заявив він.загрузка...

Читайте також

Коментарі