Яценюку і Тимошенко докорили, що вони 7 років тому мовчали на війну...

Яценюку і Тимошенко докорили, що вони 7 років тому мовчали на війну проти Грузії

Сім років тому під час російсько-грузинського конфлікту в Грузії українські політики мовчали та неадекватною була й позиція ЄС та світу. Саме так охарактеризувала нардеп Ірина Геращенко на своїй сторінці в Фейсбук суперечливу позицію української політичної еліти. 

Текс подано в повному обсязі. 

«Багато постів про Грузію… 7 років тому більшість політиків — в т ч в Украіні — мовчала. Неадекватною була позиція ЄС і світу. Але і в Украіні в цей час хтось хіхікав з Путіним, хтось мовчав і на президентську виборчу кампанію готував маячню у програмі про особливий союз з РФ і Казахстаном( такий лайт варіант ЄЕП)… По суті , тоді жорстко проти політики Путіна виступив лише президент Ющенко, який засудив агресію РФ проти незалежноі Грузіі і поіхав в Тбілісі публічно висловити підтримку братам — грузинам.
Прем’єр і спікер , Тимошенко і Яценюк , промовчали. Боюся, тоді вони більше думали про майбутні президентські вибори, аніж про Грузію і Украіну . Мріяли сподобатися Путіну своім мовчанням і використати тези про » дружбу с российским братским народом» в 2009, на виборах. Будемо відвертими- так само кволо вони відстоювали і інтеграцію Украіни до НАТО… Сьогодні ЄС знову легковажить щодо РФ і іі агресивноі політики, тільки тепер вже проти Украіни. Але є в цьому і провина украінських політиків, які 7 років тому не кричали — Путін, стоп!…. Пам’ятаю, ми пропонували зібрати в серпні позачергове засідання ВР, де прийняти відповідну заяву із засудженням агресіі проти Грузіі… Тільки » Наша Украіна» тоді підтримала цю нашу з Борисом Тарасюком ініціативу, інші…, на жаль, думали, що війна далеко, на Кавказі.
Вибачте нас, дорогі браття- грузини, що не голосно кричали про вашу біду 7 років тому. І дай Бог, щоб світ хоч зараз засвоів урок- війна не буває далеко , іі треба зупиняти разом». загрузка...

Читайте також