У Росії перевернувся пасажирський потяг: є постраждалі

У Росії перевернувся пасажирський потяг: є постраждалі

Чотири вагони пасажирського потягу «Єкатеринбург — Адлер» зійшли з рейок у Мордовії (РФ), йдеться в повідомленні МНС РФ, передає ТАСС.

«Сьогодні об 11:10 мск надійшла інформація про сходження перших 4-х головних вагонів пасажирського складу №233 сполученням Єкатеринбург-Адлер на Куйбишевській залізниці у Рузаєвському районі Республіки Мордовія. Є постраждалі», — йдеться в повідомленні.

89bb4c3-4064608

Як повідомляють у правоохоронних органах, постраждало дві людини, один чоловік зламав руку, йому надано допомогу.

«За попередніми даними, два вагони перекинулися. Травми отримали щонайменше дві людини«, — повідомило джерело у правоохоронних органах.

У цих вагонах перебували 60 пасажирів, їх перевели до вагону-ресторану і на вільні місця інших вагонів.

7674bd7-4064683

Своєю чергою у Приволзькому слідчому управлінні на транспорті СК РФ повідомили, що в результаті НС госпіталізували одну жінку.

«У результаті події в однієї з пасажирок діагностовано незначне пошкодження руки, її госпіталізовано до медичного закладу. Решта пасажирів не постраждали«, — сказав представник слідчого управління.

«Ще одному пасажиру допомогу надали амбулаторно», — додав він.

В екстрених службах регіону повідомили, що загалом у вагонах, які зійшли з рейок, перебувало 118 осіб.

«Усього в цих вагонах було 118 людей, включаючи провідників. За попередньою інформацією, постраждали двоє, один із них отримав перелом руки«, — сказало джерело.

В екстрених службах уточнили й обставини аварії.

«Усього зійшло з рейок чотири головні вагони, перший упав на бік, другий похилився, інші залишилися у вертикальному положенні«, — сказав співрозмовник агентства.загрузка...

Читайте також