Російський майор розповів, як військові РФ потрапляють в зону АТО

Російський майор розповів, як військові РФ потрапляють в зону АТО

Затриманий співробітниками СБУ на Донеччині майор російської армії Володимир Старков розповів, як військові РФ потрапляють в зону АТО, пише «Громадське» із посиланням на Юрія Тандита.

1439047210-5511

«Це так зване 12-те командування знаходиться у Новочеркаську Ростовської області. Туди він потрапив на збори. У Новочеркаську російським військовим оголосили на цих зборах, куди вони їдуть. Це не було відрядження. Це був наказ: «Ви направлятиметесь на територію Донецької області захищати Донбас», — розповів Тандит з посиланням на Старкова.

За словами російського майора, під час переїзду він отримав кілька наказів: змінити прізвище та залишити свої військові документи на території РФ.

«Він вигадав собі прізвище – Овсянніков. Це дівоче прізвище його дружини. Мушу сказати, що ані Овсяннікову, ані Старкову ніколи документи на території України не видавались. Що лише підтверджує, що він не є мешканцем України. Отже, коли він приїхав до військової частини, йому видали посвідчення. Однак він привіз із собою паспорт, який заховав у сейфі готелю «Шахтар Плаза» у Донецьку. Він нам навіть потім давав код. Але, крім того, він узяв із собою картку «Сбербанка России». На цю картку він отримував грошове забезпечення, зарплату», — зазначив Тандит.

Російський військовий повідомив, що за участь у війні на Донбасі солдатам РФ  видається потрійний оклад.загрузка...

Читайте також