МВС викликає на допит ватажків ДНР (фото)

МВС викликає на допит ватажків ДНР (фото)

Слідче управління ГУ МВС України в Донецькій області проводить досудове розслідування щодо «міністрів» та керівників інших структур терористичної організації ДНР. Про це повідомляється на сайті ГУМВС в Донецькій області. 

У МВС підкреслили, що організатори терористичних ланок ДНР, що ховаються на окупованій території, можуть бути засудженими заочно.

«Обвинувачені або підозрювані в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, у встановленому законом порядку будуть викликатися на допити за допомогою ЗМІ», — сказано в повідомленні МВС.

На 13 серпня МВС викликає на допит так звану «голови пенсійного фонду» ДНР Галину Сагайдаковим, на 14 серпня — «міністра зв’язку» ДНР Микола Хардікова, на 17 серпня — «міністра вугілля та енергетики» ДНР Євгена Файніцкого,  на 18 серпня до слідчого викликають так званого «міністра агропромислової політики та продовольства» ДНР Максима Савенко, на 19 серпня — «голову адміністрації» ДНР Куйбишевського і Київського районів Донецька, на 20 серпня — «заступника генерального прокурора» ДНР Марію Підсушну (Бавику), на 21 серпня — «міністра економіки» ДНР Євгенію Самохіну.

Всі вони повинні з’явитися в зазначені дні до Слідчого управління ГУМВС України в Донецькій області за адресою Донецька область, м.Маріуполь, ул.Нахімова, д. № 86 на допит до слідчого.

Їх звинувачують за ч.1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України «Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації».

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без неї.загрузка...

Читайте також