КНДР переходить на власний час

КНДР переходить на власний час

Північна Корея вирішила жити за власним часом — за тиждень Пхеньян переведе стрілки годинника на 30 хвилин назад. Відповідну постанову затвердила в середу Президія Верховних народних зборів КНДР. Про це повідомляє Всесвітнє корейське радіо з посиланням на агентство ЦТАК, передає Укрінформ.

«Поясний час меридіана 127° 30′ східної довготи, що проходить через центр Корейського півострова, на 30 хвилин відстає від діючого, і його буде встановлено в якості стандартного або пхеньянського часу», — йдеться в повідомленні.

Стрілки годинника в КНДР переведуть 15 серпня, коли відзначатиметься 70-річчя визволення Кореї від японського колоніального ярма. Як наголошується в повідомленні ЦТАК, «японські імперіалісти зробили цілу низку непростимих злочинів проти корейського народу, навіть відібравши у нього поясний час».

Читайте також: КНДР готується до війни з США

Запровадження «пхеньянського часу» означатиме, що Північна і Південна Кореї будуть жити в різних часових поясах, перебуваючи на одному меридіані.

У світі декілька країн і територій — такі як Індія, Іран, Венесуела і канадський острів Ньюфаундленд — живуть із 30-хвилинною різницею в часі стосовно сусідів.загрузка...

Читайте також