В районі Кременчуцького нафтопереробного заводу стався вибух

В районі Кременчуцького нафтопереробного заводу стався вибух

Вранці 6 серпня в районі нафтопереробного заводу в Кременчуці Полтавської області стався вибух без подальшого горіння. Про це повідомила начальник сектору зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС України в Полтавській області Світлана Рибалко, передає місцеве видання «Полтавщина«.

За її словами, поки що важко зрозуміти, стався вибух на території самого НПЗ або за його межами, а також, що саме стало його причиною.

Також, за словами очевидців, близько 10:30 ранку в бік заводу поїхало кілька пожежних машин.

«Голова профспілкового комітету «Укртатнафти» Василь Хоменко заперечує які-небудь події на заводі. Він заявив, що зв’язався з диспетчерською службою і службою безпеки, де йому повідомили, що ніякої надзвичайної ситуації на території заводу немає і все працює в звичайному режимі», — пише видання.

Як повідомили невдовзі в прес-службі ДСНС, 10:15 до служби порятунку надійшло повідомлення, що у місті Кременчук на підприємстві «Кремойл-Синтез» стався вибух газоповітряної суміші без подальшого горіння. «В результаті вибуху в 500-кубовий ємності утворилася тріщина. На час вибуху в ємності перебувало 20 куб. метрів мазуту», — сказано в повідомленні.

На ліквідацію наслідків надзвичайної події направлені 5 одиниць техніки та 20 чоловік особового складу. В даний час проводяться заходи по зливання мазуту в підземний аварійний резервуар та запобігання виникнення його горіння.

Читайте також: Пожежу на нафтобазі під Києвом загасили — ДСНСзагрузка...

Читайте також