Суецький канал є одним з основних коридорів для експорту української продукції —...

Суецький канал є одним з основних коридорів для експорту української продукції — міністр

Суецький канал є одним з основних транспортних коридорів для експорту української продукції.

Про це на урочистому відкритті нового русла Суецького каналу зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики України.

Відкриття відбулося сьогодні, 6 серпня 2015 року.

«У 2014 році, за тоннажем експортованої продукції у південному напрямку (southbounddirection) Україна посіла 10-те місце серед країн світу (40,082 тис. тон, що дорівнює 4,9 % товарів від загального обсягу товарів у цьому напрямі). Ми транспортуємо каналом зернові, добрива та іншу аграрну продукцію. Переконаний, що нова лінія Суецького каналу забезпечить додаткові можливості для транспортування української аграрної продукції», — повідомив Міністр Олексій Павленко.

Довідка: Суецький канал — судноплавний канал в Єгипті, який з’єднує  Середземне й Червоне моря та дозволяє здійснювати сполучення між Європою та Азією максимально коротким шляхом. Канал було відкрито 17 листопада 1869 року. Згідно з останніми замірами каналу довжина становила 193,3 км, глибина — 24 м та ширина — 205 м. У 2014 році розпочалося будівництво нової лінії Суецького каналу, яке завершилося у серпні 2015 року. Його довжина становить 72 км, глибина – 24 км.

Читайте також: Порошенко підписав закон про відкриття реєстрівзагрузка...

Читайте також