Слідчі не можуть провести відеоконференцію з Януковичем

Слідчі не можуть провести відеоконференцію з Януковичем

У слідчих наразі немає можливості організувати допит екс-президента Віктора Януковича у режимі відеоконференції. Про це розповів начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, передає ВВС.

Горбатюк зазначив, що для того, щоб провести відеодопит Віктора Януковича потрібно, щоб в країні, де він перебуває, хтось ідентифікував його особу – це можуть бути або правоохоронні органи Росії, або консульство України в РФ.

Проте, за його словами, правоохоронні органи РФ не підтвердили, що пан Янукович перебуває на території Росії, тому поки що «немає можливості організувати такий допит».

Нагадаємо, прокуратура викликала Януковича на допит

«Адвокати Януковича направили таку заяву Януковича, що він хоче бути допитаний по відеоконференції, але у відповідь ми роз’яснили, що допитаємо, але з’явіться до правоохоронних органів РФ, або хоча б у консульство України, де зможуть встановити вашу особу», — заявив Горбатюк.

Слідчий розповів, що в газеті «Урядовий кур’єр» опублікували інформацію, що на 11 серпня підозрюваного Віктора Януковича викликали на допит.

«Якщо він не з’являється, то ми рухаємося далі, завершуємо слідство, відправляємо до суду справу», — розповів Горбатюк.

Читайте також: Тука: Контрабандою у зоні АТО займаються військовослужбовці найвищого рангузагрузка...

Читайте також