Польський телеканал покаже серіал «Дівчата зі Львова»

Один із найпопулярніших телеканалів Польщі TVP1 запускає новий телесеріал «Дівчата зі Львова», передає «Єдність» із посиланням на Радіо Польща.

Серіал представлятиме історії чотирьох українок, які хочуть влаштувати своє життя в Польщі. Головні ролі грають польські актриси Ганна Марія Бучек, Катажина Ухерська, Анна Горайська і Магдалена Врубель. «Дівчата зі Львова» - це історія про чотирьох приятельок: Поліну, Уляну, Світлану і Ольгу, які приїхали у Варшаву в пошуках роботи і кращого життя. У Польщі вони всі разом знімають кімнату в напівзруйнованому старовинному будинку, працюють нелегально, часто їм доводиться виконувати обов'язки, які не узгоджуються з їх освітою.

Дівчата сумують за минулим життям - Світлана залишила у Львові двох дітей, Оля - кохану людину. За словами Катажини Ухерської, яка грає закомплексовану, боязку Олю, серіал розповідає про зіткнення двох національностей - польську та українську.

Це комедійна історія, але іноді вона сповнена гіркоти. Поляки зможуть побачити, що вони, як виявляється, не такі вже й толерантні, як їм здається", - говорить актриса.

“Ми не вимагаємо якихось радикальних змін у польській національній самосвідомості, але сподіваємося, що серіал схилить поляків до рефлексії", - говорить Ухерська.

Такої думки також дотримується Анна Марія Бучек, яка зіграє Світлану - інженера за освітою, що працює в Польщі прибиральницею. Актриса вважає, що серіал «Дівчата зі Львова» без прикрас показує правду про польське та українське суспільство і про відносини між двома народами. “Ми показуємо суспільство таким, яке воно є. Це означає, що українці в нашому серіалі можуть бути як дуже неприємними, так і дуже симпатичними людьми. Також у нас фігурують і хороші, і погані поляки", - говорить актриса.

До участі в серіалі польські актриси готувалися дуже інтенсивно, в тому числі, працюючи з консультантом з української мови. Героїні будуть говорити польською мовою, що буде стилізована під українську.

Щоб не робити субтитрів, нам довелося трохи переробити мову. У глядача не буде проблем з розумінням", - говорить Анна Марія Бучек.

Автором сценарію серіалу «Дівчата зі Львова» є Роберт Браттер, а режисером - Войцех Адамчик. Серіал складатиметься з 13 серій, а його прем'єра відбудеться у вересні. «Дівчат із Львова» можна буде дивитися по TVP1 по неділях о 20:25 за польським часом.

Читайте також: «Мєнти» по-українськи: Новий вітчизняний серіал покаже, що «міліція з народом»

Рекомендуємо прочитати

IBM представила свой самый мощный квантовый процессор

На днях компания IBM еще на один шаг приблизилась к эре квантовых вычислений....

Це може бути цікавим

Galaxy S8 оказался шустрее iPhone

Флагманские смартфоны американской Apple и южнокорейской Samsung сравнивают давно и будут продолжать это делать до тех пор, пока производители выпускают качественные высокотехнологичные и конкурентоспособные современные аппараты с широким спектром возможностей....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

"Штраф за использование VPN": Мошенники шлют угрозы наугад

В сети появилось фото смс, которые приходят владельцам смартфонов, которые, якобы, вычислили, что человек использует VPN....