Фото: У Росії катком розчавили 10 т. «санкційного» сиру

Фото: У Росії катком розчавили 10 т. «санкційного» сиру

Сьогодні в Білгородській області була знищена перша партія санкцій продуктів: на полігоні твердих побутових відходів бульдозерами було розчавлене не менше 10 тонн забороненого до ввезення в Росію імпортного сиру. Як повідомили Znak.com в прес-службі управління Россільгоспнагляду по Білгородській області, сир невідомого виробника був затриманий на російському кордоні в кінці минулого місяця.

Процес знищення 10 тонн сиру зайняв близько години. «Сиру було дуже багато — цілий КАМАЗ. Дещо — в коробках і дещо без упаковки. Його розчавили 45-тонним катком», — відзначили в прес-службі відомства.

Минулого тижня Володимир Путін підписав указ про знищення на кордоні РФ заборонених до ввезення продуктів. Після цього уряд затвердив правила знищення санкціонного продовольства. Ряд експертів і політиків висловилися за перегляд такого підходу до списку санкцій продуктам.

Крім того, росіяни також виступають проти знищення їжі. На сайті Change.org з’явилася петиція із зверненням до Путіна, в якому пропонується не знищувати продукти, а роздавати їх нужденним через благодійні організації. Під зверненням на даний момент підписалися майже 264 тис. росіян.загрузка...

Читайте також