Лукашенко пообіцяв, що Росія не нападе на Україну з території Білорусі

Лукашенко пообіцяв, що Росія не нападе на Україну з території Білорусі

На нашій території дві абсолютно мирні військові бази, повідомив сьогодні Олександр Лукашенко в інтерв’ю журналістам трьох незалежних ЗМІ.

Про це пише «Наша Ніва».

На нашій території дві абсолютно мирні військові бази. База в Барановичах — там, напевно, три чверті наших людей служить. База в Ганцевичах — можна сказати, інженерна високотехнологічна станція, яка веде контроль за пуском ракет. Вони можуть атакувати Україну? Ні. У нас є невелика група митників і кілька людей російських прикордонників, оскільки кордонів між Росією і Білоруссю немає. Я дав добро, щоб їхні спостерігачі могли з нашого відома подивитися. Це десять чоловік, — розповів він.

Абсолютно не підтримую ніяких військ в Україні, — сказав Лукашенко, відповідаючи на наступне питання. — Ні російських, ні яких-небудь інших. Те, як подається  конфлікт в російських ЗМІ, — це посміховисько.

Теж саме відбувається з боку українських ЗМІ — йде інформаційна війна. Вторгнення  військ і найманців не підтримую. Я коли зустрічався з Турчиновим, сказав йому, що ніколи цього не буде. Ніколи з нашої території ніхто не буде атакувати Україну, якщо це не буде суперечити нашим інтересам або якщо Україна сама не нападе на Білорусь. Але такого ніколи не буде. Ніякої інтервенції з території Білорусі в Україні не буде, — пообіцяв він.загрузка...

Читайте також

Коментарі