Кличко вступив на «стежку війни» проти стихійної торгівлі

Кличко вступив на «стежку війни» проти стихійної торгівлі

В столиці буде покладений край «дикій» торгівлі — за принципом де хочу, там і встановлюю автокав’ярню чи МАФ. І ми повинні і наведемо лад в цьому питанні. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «Європа плюс Київ».

«Якщо ми хочемо побудувати сучасну європейську столицю, — у нас повинні бути правила», — наголосив Кличко. За словами мера Києва, не може бути так, що будь-яка автокав’ярня чи МАФ стоятиме там, де захоче її власник. «Тому ми розробили план розміщення автокав’ярень. Вони повинні сплачувати податки і працювати у відведених для цього місцях», — сказав мер.

Він зауважив, що столична влада демонтує ті МАФи та автокав’ярні, які розміщені незаконно та в неналежних місцях. «Це викликало незадоволення та спротив. У нас були великі дискусії. Разом ми узгодили цей план. І ми повинні дотримуватися цих правил і виконувати їх», — додав Віталій Кличко. Мер Києва також відзначив, що супротив доходить до того, що підпалюють евакуатори, які вивозять незаконно встановлені МАФи, перекривають рух на дорогах. Столичний голова наголосив, що малий і середній бізнес повинен розвиватися і київська влада робить все, щоб сприяти цьому. «Це додаткові робочі місця і сплата податків. Але все має бути законно і за чітко визначеними правилами. Не повинно бути «дикого» бізнесу – де хочу там і ставлю», — сказав він. Віталій Кличко підкреслив, що хаотичне розміщення автокав’ярень дійшло до того, що їх розміщували вже й на алеї Небесної Сотні.

За словами мера, на штрафмайданчиках сьогодні знаходиться близько 4-ох тисяч демонтованих МАФів і робота в цьому напрямку продовжується, оскільки у місті ще залишаються понад 6 тис. незаконно встановлених МАФів.загрузка...

Читайте також

Коментарі